Адріан Михальчишин

Адріан Михальчишин

шахіст, гросмейстер

Політика гниє з голови. Стрімке падіння рівня лідерів світу

Share Button
Ілюстративне фото
Вчені встановили, що розвиток людства йде дивними шляхами. З одного боку, ми є свідками неймовірного розвитку технологій, а з іншого – незрозумілий факт: з початку ХХ століття рівень у кожного наступного покоління IQ падає на 7 пунктів!

Свідоцтв про це багато, особливо з університетів, де болять голови від все менш освічених першокурсників. Пояснювати таке явище ніхто не наважується. Людство тупіє. А весь прогрес робиться руками і головами 0,001 %!

У нас уже давно існує тиха невисловлена думка, що кожний наступний президент буде гіршим від попереднього. Зазвичай, боїмося це сказати вголос, бо тоді мусіли б чекати щораз гіршого розвитку подій. А цього людям до болю не хочеться усвідомлювати. Невідома межа, до якої йдемо. Та й не тільки ми, треба роздивитись навколо. І всюди тенденція негативна. Не зрозуміло тільки, чи та тенденція природна чи вона керована з якогось центру.

Але не все так просто, подібне було зaвжди, але в один момент у скрутній ситуації з’являється потужний лідер, який ставить ситуацію з голови на ноги. Так було в Англії, коли прийшла Маргарет Тетчер. Зробила все – економіка поправилася, війна з Аргентиною виграна.

Після неї були періоди ніякого Мейджора, потім блискучого Тоні Блера, який ганебно скінчив таку блискучу кар’єру. Його брехні про хімічну зброю в Іраку навіть йому були непотрібні, але це була лише верхівка айсбергу. Бо афери його жінки-юриста переслідували його під час всієї кар’єри. І потім з’явилися проблеми, які зараз поставили Англію перед непростим виходом з ЄС.

В Америці подібно теж – потужним президентом виявився Трумен, який приструнив ліваків Рузвельта, що продалися сталінському Радянському Союзу. На ньому також є чорна пляма – атомні бомбардування Японії. Далі купа ніяких, починаючи з Ейзенхауера, – Джонсон, Картер, Форд і знову потужний – Рейган, що по-справжньому взявся за СРСР і його кримінальних союзників у світі.

І далі знову – ніякі Буші, Обама, та й Клінтон теж наробив справ, як, приміром, бомбардування Югославії, а згодом секс-скандали. І подібно Блеру знищив весь свій доробок – а вони обидва були найталановитішими і найбільш освіченими політиками Заходу.

Чи взяти Францію, від потужного Де Голля до щоразу слабших – як Помпіду, замазаних в дрібній корупції Мітеррана і особливо Шірака. Про махінації Шаркозі всі вже давно знають.

на Заході на такому рівні корупції ніби бути не може, але вартує там зайняти пости, тобто прорватись до народних грошей, то тут обмежень нема. Так само майже, як і в нас.

Ну як інакше назвати вдячність президента Франції Макрона, що платив своїй візажистці 10 і 16 тис. євро за перші два місяці роботи! Поки преса не підняла шум.

Попередній Президент Олланд платив 10 тис. євро в місяць своєму постійному перукареві! А раніше, коли вони не тримали руки в державній кишені, то більше 50 євро за стрижку і не подумали би заплатити!

Тут і наші вилізли в перші ряди корупції з захмарними зарплатами і сумнівними освітами та кваліфікаціями. Класна комуняцька школа в дії- кто бил нічем, тот станет всем.

Про чеського Земана і згадувати смiшно, бо самі чехи кажуть, що у нього червоні труси – прихований проросійський комуніст. Там же звинувачували в корупції Прем’єра -олігарха, а в сусідній Словаччині взагалі уряд подав у відставку із за зв’язків з італійською мафією. Та й в самій Італії бувало Прем’єри мали зв’язки з мафією.

А секс скандали в британських аристократичних колах чи серед колишніх керівників Італії та Ізраілю. Немало Президентів було засуджено Перу, Ізраіль,африканські країни. Зараз розпочинають розслідування корупції Прем’єра Нетаніяху..

Тобто, бачимо, як падає рівень західних політиків до нуля, так що не дивуймось Україні. Але завжди через 4-5 злодійкуватих або п’яних керівників мусить прийти один рішучий та чесний. Почекаємо, але чи дочекаємось.

Справді,рівень українських міністрів впав до нуля, більшість без реальної освіти. А про народних обранців взагалі мовчимо, хоча треба сказати жорстко і чесно – народ обирав собі подібних, злодійкуватих і брехливих. Та й немає іншої країни в світі,де на високі посади вибирають аферистів, гопників чи гвалтівників ледве не прямим курсом з зони. То просто неможливо! Перед війною була популярна пйосенка Тилько ві Львові… Будемо дивитися трагічній правді в очі, хоча, як писав Кобзар, «правда наша п’яна спить…».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі