Рустам Худжамов

Рустам Худжамов

Воротар футбольного клубу "Маріуполь"

Половину українських суддів треба вигнати з футболу

Share Button
Ілюстративне фото
Українське суддівство? Це гідра, яку ніхто не зможе побороти. Є ті, хто дивиться за суддями, призначають їх. Є ті, хто впливають на суддів. Вони всі їдуть в одній упряжці.

Вони можуть когось показово торохнути, але щоб по-справжньому – це практично неможливо. Це мафіозна структура, де є поверхи і відповідальність. Чемпіонат цього року цікавий. Але половину суддів не те що не можна підпускати до футболу, їх треба, б**ть, вигнати н***й.

Коли я ще грав, я знав кілька команд, до яких ти приїжджаєш і знаєш, що судді дають вже тільки за приїзд – 100-300 тисяч гривень. Треба було зробити щось екстраординарне, щоб виїхати звідти хоча б з одним очком. Бувало, що м’яч влучив в око, руки у гравця за спиною, а суддя каже, що це пенальті. Це був легіонер. Я його покликав, показав арбітру, що око червоне від влучання м’яча. Він каже, щоб я подивився повтор в перерві. Я подивився і кажу: “Ну і що?”. Він відповідає: “Я помилився”.

А як вбивали в Кубку Зорю в Олександрії! Це катастрофа. У наступному матчі – червона картка Васілю. За що? А відмазку ти читав? “Він йшов небезпечно, ми захищаємо футболістів від отримання травм”. Він зіграв у м’яч першим, головою. Зламав ногу Каргбо – виглядало це жахливо, але це збіг обставин. Він грав головою на рівні ноги, і вибив м’яч. Після перегляду, б***ь, VAR. На**р той VAR?

У нас є аграрні команди з грошима, не тільки аграрні. Вони підмазують суддів і йдуть до своєї мети. Оп, і вийшли в єврокубки. А всі потім: “Красені, вийшли в єврокубки”. Але якби рефері судили як треба, як в Англії, вийшли б ці команди кудись? А потім вони в Європі їм не свистять. Президенти цих клубів самі собі стріляють в ногу. А в Першій лізі взагалі п****ць. Ти же знаєш, що перед чемпіонатом завезли в УАФ, щоб їх не чіпали, знаєш цифри. І вони розповідають, що вийдуть в УПЛ. А н****а виходити, якщо свого стадіону немає? Щоб знову бомжувати?

Деякі судді кажуть, що їм заплатили, щоб замочити нашу команду, інакше вони не будуть більше судити. Я б в такому випадку вийшов би на поле і гриз би всіх зубами. Спробуй замочити. Стали і відбиваємось. Щоб він не зміг замочити, щоб його, с**у, зняли. І ті, хто попросив замочити, теж язики собі в дупу засунули. Але не завжди вистачає сил. Я провів багато матчів, коли судді глушили Маріуполь. У нас грошей навіть на премії не було, за 3 роки я отримав 2-3 премії”.

Джерело

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі