Поляки збирають кошти на “Байрактар” для України

28 червня 2022, 20:44
Share Button
Фото: умовне
Польща активно допомагає Україні від початку повномасштабного вторгнення.

Нещодавно поляки відкрили збір коштів на “Байрактар” для українських військових. Ідея належить польському журналісту Славомиру Сераковському. Він опублікував пост на своїй сторінці в Facebook, де прикріпив посилання на сам збір.

“Купуємо “Байрактар” для України! Литовці миттєво зібрали гроші і компанія, що їх виробляє, вирішила пожертвувати один Україні, а зібрані гроші витратити на допомогу населенню. Те ж саме сталося і з наступними зборами! Час долучитись і нам! “Байрактари” виключно ефективні у цій війні і саме завдяки їм українці змогли відстояти Київ. Але в українців мало часу. Пам’ятаєте Маріуполь? Давайте включимося в боротьбу. Пожертвуйте і обов’язково поділіться!”, — написав польський журналіст.

Зібрати потрібно 4,5 млн злотих. Термін збору – 30 днів. Зробити пожертву можна за посиланням.

“Польський Байрактар ​​для української армії (і не виключено, що кошти для гуманітарної допомоги!). Поїхали! Не будемо пасивно спостерігати, як вбивають українських дітей і руйнують ще одне місто. Давайте візьмемо участь у цій боротьбі. Перейдемо до найефективнішої зброї! Пожертвуйте та обов’язково поширюйте!”, — написано в описі для збору.

Нагадаємо, що українці розпочали збір коштів через фонд Сергія Притули. Метою збору було зібрати кошти на три безпілотники, а за результатами вистачило б і на чотири. Турецька компанія Baykar заявила, що віддасть Україні три безпілотники безкоштовно і просить усі зібрані кошти направити на допомогу у боротьбі народу України.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі