Дар’я Озерна

Дар’я Озерна

біологиня

Полюбити крем-супи. Овочі в нашому раціоні та як їх споживати із користю для здоров’я

Share Button
Фото: Інформаційний портал «Діло»
Які овочі корисно їсти сирими, а які – варто приготувати?

Поради від біологині Дарії Озерної. «Я знаю все про людське тіло», – стверджує Дар’я у своєму радіоблозі «ФізКультура» на UA: Радіо Культура.

Ми всі знаємо, що овочі та фрукти корисні і мабуть, найкорисніше їх їсти сирими. Це правда чи ні? Розповідаємо.

Деякі продукти і правда корисно їсти сирими, а деякі стають кориснішими, якщо їх приготувати. Отже. Кислі та яскраві продукти: ягоди, черешню, вишню, кавуни, синій виноград, перець, лимони – все, що містить вітамін С та антиоксиданти, корисно їсти сирими. Тоді вони зберігають всі свої вітаміни. Також варто їсти сирими цибулю та часник, тоді їх леткі ароматичні речовини не втрачаються.

Із сирого буряка можна робити сік і розводити його водою чи іншим соком. Він містить корисну для обміну речовин сполуку, а також потрібні для судин нітрати. Так, нітрати, не лякайтеся. Їсти буряк печеним, вареним чи в складі борщу теж добре. Але переважна більшість овочів смачніша, корисніша і легша для травлення, якщо їх приготувати.

Дивіться. Щоб потужні антиоксиданти і провітаміни А червоних та помаранчевих фруктів засвоювалися, їх слід прогріти і їсти разом із олією чи маслом. Тобто морква корисніша тушкована, гарбуз – печений, а помідори в борщі.

Залізо, цинк, кальцій та інші мікроелементи, що є в шпинаті та зелені, стають доступнішими до засвоєння після тушкування.

Ще можна додавати до зелені лимон. Чи можете ви з’їсти за раз шматок сирого кабачка, пів моркви, цибулину та картоплину? Ні. А якщо зварити із них крем-суп? Супи – ось хороший спосіб з’їсти одночасно кілька типів овочів і не втратити жодних корисних речовин під час приготування. Бо всі поживні речовини лишаються в бульйоні.

Капусту, наприклад білокачанну, броколі, червону, листову можна їсти сирою, та краще пропарити, тоді капуста буде м’якша і легша для травлення.

Насамкінець. Запечені яблука та груші – це вже десерт; м’який, запашний. Чому б не запекти їх з корицею?

Тож урізноманітнюйте ваше харчування, щоб воно було смачне і корисне.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі