Помер головний режисер Львівського театру ляльок

28 січня 2021 Життя, Львів
Share Button
Фото із Фейсбуку
У Львові помер головний режисер театру ляльок Володимир Підцерковний.

Про це повідомили на сторінці лялькового театру у Фейсбук, режисер помер уночі 28 січня.

“Із сумом повідомляємо, що сьогодні вночі відійшов у вічність головний режисер театру Володимир Євгенійович Підцерковний. Світла пам’ять!”, – зазначено у повідомленні.

У січні Володимиру Підцерковному виповнилося 64 роки.

Як повідомляє zaxid.net, Володимир Підцерковний навчався у Київському державному інституті культури імені Корнійчука, а згодом у Рівненському державному інституті культури на режисерському відділенні. У 2008 році закінчив Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв. У 1975 році почав працювати завідувачем клубу в селі Переросля Рівненської області.

У 1977-1978 рр. був актором Рівненського обласного театру ляльок, у 1991 році – став художнім керівником Центру дозвілля «Шлях» у Рівному. З 1996 року став спершу режисером-постановником, а згодом – головним режисером Рівненського обласного театру ляльок. У 2003-2017 рр. працював головним режисером Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки. У 2017 році почав працювати у Львівському театрі ляльок.

За час театральної роботи Володимир Підцерковний створив понад сорок вистав для дітей, юнацтва та дорослих, а низка поставлених ним вистав брала участь у вітчизняних та міжнародних фестивалях, зокрема у Білорусі, Литві, Молдові та Польщі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі