Помер відомий американський телеведучий Ларрі Кінг

23 січня 2021 Світ
Share Button
Фото з відкритих джерел
На 88 році життя помер відомий американський телеведучий Ларрі Кінг.

Про це повідомили на його сторінці у Twitter.

Кінг помер в медичному центрі Cedars-Sinai в Лос-Анджелесі, повідомили в студії телеведучого Ora Media. Про причини смерті не кажуть, але раніше CNN писав, що телеведучий був госпіталізований з COVID-19.

Довідка

Він був одним з найвідоміших американських телеведучих. Його кар’єра тривала майже 60 років, половину з яких він вів своє авторське шоу «Larry King Live» на телеканалі CNN. Кінг брав інтерв’ю у знаменитостей та політиків, проводив дебати і дискусії. Загалом провів близько 50 000 інтерв’ю в прямому ефірі.

Шоумен хвалився, що завжди не надто готувався до інтерв’ю. Його неконфліктний стиль давав змогу гостям розслабитися й був легким і доступним для публіки.

Знаменитості, які потрапляли у скандали, самі бажали потрапити на його шоу. Також Кінг міг домовитися про інтерв’ю з тими, хто їх майже не давав. Зокрема Френк Сінатра, який рідко давав інтерв’ю і часто кидався на репортерів, розмовляв з Кінгом у 1988 році, що стало останньою публічною появою співака на телебаченні. Сінатра був старим другом Кінга і поводився в інтерв’ю відповідно.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі