Понад 150 тисяч мешканців Львівщини можуть залишитись без пенсій, якщо скоротять поштарів

18 травня 2021 Життя
Share Button
Фото: ілюстративне
Народний депутат України, представник партії «За майбутнє» Тарас Батенко закликав владу зберегти робочі місця працівників «Укрпошти», що забезпечити безперебійну та вчасну доставку пенсій мешканцям у сільській місцевості.

Про це він повідомив у себе на Facebook.

«Кілька тижнів тому з трибуни Верховної ради звернувся до наших урядовців зі закликом зберегти робочі місця для тисячі працівників «Укрпошти» та припинити ліквідацію відділень. Ситуація є критичною, адже під загрозою звільнення до 15 тисяч працівників по всій Україні та закриття до п’яти тисяч відділень у селах. Власне на Львівщині під закриття може потрапити 300 відділень, а скоротити збираються близько 500 працівників», – зазначив нардеп.

За словами Тараса Батенко, скорочення штату поштарів призведе до втрат надходжень у бюджети всіх рівнів. Найбільше проблем це завдасть бюджетам місцевих громад, надходження яких складаються на половину з відрахувань ПДФО. Крім цього, можуть виникнути проблеми з доставкою пенсій та грошової допомоги населенню, адже лише у Львівській області «Укрпошта» обслуговує 253 тисячі клієнтів, з яких 167 тисяч – у сільській місцевості.

«Після оголошення мого запиту, була проведена нарада за участі представників Уряду, Офісу Президента та Пенсійного фонду щодо забезпечення роботи «Укрпошти» в частині доставки грошових виплат та пенсій. За результатом наради було домовлено, що перехід на отримання пенсій з готівкової на карткову форму стане поступовим і буде реалізовуватись як право, а не зобов’язання. Крім цього в Уряді мають напрацювати рішення, щоб зберегти робочі місця для поштарів. Триматиму ситуацію на контролі», – додав депутат.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі