Попри бруд та замовну соціологію, ми бачимо, що українці підтримують партію «За майбутнє», – Тарас Батенко

23 жовтня 2020 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Народний депутат України Тарас Батенко заявив, що партія «За майбутнє» отримає широке представництво у всіх місцевих радах на Львівщині. Сам Тарас Батенко раніше заявляв, що претендує на посаду голови Львівської обласної ради.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«На цих виборах я йду першим номером до Львівської обласної ради від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Це партія, яка об’єднала сильних місцевих лідерів по всій Україні. Нас об’єднала ситуація в країні. Як і багатьох українців, нас дістала непрофесійність та некомпетентність влади, провал боротьби з коронавірусом, занепад економіки, багатомільярдні борги зовнішнім кредиторам, відсутність порядку та верховенства закону в Україні. Попри весь бруд та замовну соціологію проти нашої партії та наших кандидатів, ми відчуваємо та бачимо підтримку українців.

Я впевнений, що партія «ЗА МАЙБУТНЄ» отримає широке представництво у всіх місцевих радах на Львівщині. У нашій команді професіонали, які не словом, а ділом, роблять життя людей кращим. Ми готові взяти відповідальність та навести лад на нашій землі.

Настав час ґаздою, не слугою перед світом стати! Тихою працею – до перемоги!», – зазначив Тарас Батенко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі