Порохотяг у центрі Львова розкидав пилюку по усій вулиці. Відео

11 квітня 2021 Відео, Львів
Share Button
Під час прибирання однієї з вулиць у центрі Львова вуличний порохотяг розносив пилюку замість того, щоб її всмоктувати. Виглядало це ефектно – пил хмарами осідав на припарковані автомобілі, вітрини магазинів та зупинку громадського транспорту.

Львівські комунальники уже заявили, що не заплатять фірмі-підряднику за прибирання, але сподіваються, що з часом ця компанія навчиться правильно корустуватися спецтехнікою, тому контракту на прибирання не розриватимуть.

Львів’янка Яна Бріглевич оприлюднила на своїй сторінці у Facebook відео, де показала, як відбувається прибирання вул. Куліша у центрі Львова.

Як уточнила львів’янка у коментарі zaxid.net, інцидент трапився у суботу, 10 квітня, близько 10:00. Вона побачила, як несправний порохотяг забруднює автомобілі та фасади будинків пилюкою і вирішила звернути увагу водія спецавтомобіля.

Як видно на відео, яке оприлюднила Яна Бріглевич, спочатку спецавтомобіль Karcher працював у режимі порохотяга. Однак замість того, щоб всмоктувати пилюку і пісок, він розпилював її довкола. Після цього водій увімкнув режим миття і таким чином перетворив пилюку на болото.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі