«Порошенко не має права називатися патріотом», – Ігор Палиця

23 жовтня 2020 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Лідер партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця в ефірі передачі «Право на владу» на каналі «1+1» звернувся до колишнього президента України Петра Порошенка.

Він закликав припинити ділити країну і розповсюджувати неправдиву інформацію про політичних конкурентів.

За словами Ігоря Палиці, Петро Порошенко відвідав Івано-Франківську область, де виступаючи перед населенням, називав Палицю «рукою Кремля» та «запроданцем Росії». У відповідь на звинувачення, політик закликав припинити обливати брудом конкурентів, провокувати сварки та ділити країну.

«Я добре знаю Порошенка, я бачив, що він робив з 2014 року. З першого дня призначення президентом він співпрацював з Михайлом Зурабовим, послом Росії, з Віктором Медведчуком і весь час комунікував з Путіним. Тільки у 2018 році закрилась його Липецька кондитерська фабрика. Тільки в кінці 2015 року відбувся продаж Севастопольского судноремонтного заводу, директор якого визнав, що Крим належить Росії. Він кинув наших хлопців у Іловайськ, Дебальцево й нічого не зробив, щоб їх врятувати. А тепер він далі сварить Україну. Він чорт і не має права називатися патріотом», – сказав Ігор Палиця.

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» буде припиняти ворожнечу, яку весь час нав’язує «Європейська Солідарність».

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» буде припиняти ворожнечу, яку весь час нав’язує «Європейська Солідарність». Той – рука Кремля, той – проти української мови, той – проти української церкви…Я добре знаю Порошенка, з ким він працював із першого дня президентства. У нього тільки у 2018 році закрилася кондитерська фабрика в Росії… Він кинув наших хлопців у Іловайськ, Дебальцево й нічого не зробив, щоб їх урятувати. А тепер він далі сварить Україну. Він не має права називатися патріотом!#ЗАМАЙБУТНЄ #FORfuture

Gepostet von Львівщина ЗА Майбутнє am Freitag, 23. Oktober 2020

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі