Порошенко розповів, чи чекає на арешт після повернення в Україну

16 січня 2022, 23:55 Політика
Share Button
Петро Порошенко
Петро Порошенко також пообіцяв після повернення до України прийти до суду, де йому мають обирати запобіжний захід.

П’ятий президент України, народний депутат Петро Порошенко переконаний, що для його арешту немає підстав, тож цього не станеться після повернення до України.

Про це Порошенко заявив на брифінгу в Українському домі у Варшаві, передає LB.ua.

“Не тому, що я такий недоторканний, але нуль підстав для цього. Упевнений, Зеленський не зробить цього – не вистрілить собі у ногу. Немає підстав (для затримання – ред.), тому нема чого коментувати”, – сказав Порошенко.

Порошенко також пообіцяв прийти 17 січня до Печерського райсуду, де йому мають обирати запобіжний захід. Засідання суду має розпочатися об 11:00.

Також п’ятий президент прокоментував звинувачення у сприянні фінансуванню терористичних “ДНР” і “ЛНР”, які йому інкримінують у вугільній справі.

“Чи фінансував я сепаратистів? У мене одне важливе зауваження: у нас жодних сепаратистів нема і нема конфлікту на Сході, у нас є російська агресія і російські солдати. Хто їх фінансує? Містер Путін”, – заявив Порошенко.

Нагадаємо, наприкінці 2021 року Петру Порошенку відправили поштою підозру в державній зраді. Сам Порошенко зараз перебуває за кордоном.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі