Посол розповів про підготовку візиту Макрона в Україну

19 січня 2021 Життя, Політика
Share Button
Фото: з відкритих джерел
Українські дипломати готують візит президента Франції Еммануеля Макрона до України.

Українська дипломатія готує візит до України президента Франції Емманюеля Макрона. Про це заявив надзвичайний і повноважний посол України у Франції Вадим Омельченко під час онлайн-конференції “7 років після Майдану”, передає “Укрінформ”.

“Дійсно, планується візит Макрона в Україну. Ми працюємо над цим кожного дня: понад усе над суттєвим наповненням порядку денного цього візиту”, – підкреслив Омельченко.
За його словами, останнє засідання змішаної комісії Україна-Франція включало 17 питань порядку денного, і їхня кількість продовжує зростати.

“Ми сподіваємося, що під час візиту президента Франції в Україну буде підписано кілька важливих масштабних контрактів”, – додав посол.

Він уточнив, що насамперед йдеться про великий контракт між українським урядом і компанією Alstom про постачання електровозів. Домовленості передбачатимуть локалізацію виробництва в Україні.

Окрім цього, висловив сподівання посол, може бути укладено контракт з розширення співробітництва з Alstom щодо будівництва швидкісних залізничних шляхів між Києвом, Львовом та Одесою.

Також Україна і Франції планують домовитися про будівництво станцій питної води.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі