Пов’язана з росіянами фірма купує готель у Львові

Share Button
Фото: ridne.net
Антимонопольний комітет України почав розгляд справи про концентрацію у вигляді покупки кіпрської Pumori Enterprises Investments Ltd більше 50% частки в статутному капіталі ТОВ "Хотел Проперті".

Як повідомляє прес-служба АМКУ, розпорядження про відкриття справи про концентрацію було прийнято 4 серпня, передає БізнесЦензор.

“Хотел Проперті” є власником столичного готелю “Славутич”, відзначає Інтерфакс-Україна.

Крім того, раніше Госпсуд Києва прийняв рішення про витребування готельного комплексу “Либідь” з володіння ТОВ “Хотел проперті” і передачі його колишньому власнику – ВАТ “Готельний комплекс” Либідь “, проте пізніше Північний апеляційний госпсуд Києва скасував це рішення.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, засновником ТОВ “Хотел Проперті” є кіпрська компанія “Шелтерок Інвестментс Лімітед” (100%), а кінцевим бенефіціаром – Іоанніс Агіцос.

АМКУ також в четвер розгляне питання придбання Pumori Enterprises Investments Ltd понад 50% акцій ПрАТ “Туристично-готельний комплекс” Дністер “(Львів).

Кіпрська Pumori Enterprises Investments Ltd. є основним власником ПрАТ “Готель” Прем’єр Палац “(62%) разом з ТОВ” Східно-європейська готельна компанія “(12,7%) і ТОВ” Готельний комплекс “Русь” (16%, як і “Прем’єр Палац”, входить в мережу Premier Hotels and Resorts). Premier Hotels and Resorts управляє 18 готелями категорії 2-5 зірок в 13 населених пунктах України.

Pumori Enterprises Investments Ltd у 2012 році також придбала 50,51% акцій ПАТ “Туристично-готельний комплекс” Дністер”.

Pumori Enterprises Investments Ltd пов’язують з групою VS Energy члена Ради Федерації РФ Олександра Бабакова і російських бізнесменів Євгена Гинера, Михайла Воєводіна і Сергія Шаповалова.

На початку 2017 року росіян в якості бенефіціарів бізнесу VS Energy замінили невідомі громадяни Німеччини, Латвії та Словаччини, які і раніше були пов’язані з бізнесом Бабакова і Гінера. Ці ж особи зараз вказані в держреєстрі як бенефіціарів ТОВ “Східно-європейська готельна компанія”.

Нагадаємо, в червні 2017 року США ввели санкції проти Олександра Бабакова, який є членом Ради федерації Федеральних зборів РФ, а також спецпредставником президента РФ по взаємодії з організаціями співвітчизників за кордоном.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі