Правоохоронці викрили іноземця, який «поселився» у львівському ТРЦ

27 вересня 2021 Львів
Share Button
Фото поліції
Громадянин Іспанії тривалий час проживав на території ТРЦ King Cross Leopolis.

Громадянина однієї з країн Західної Європи викрили оперативники Управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з співробітниками Головного управління державної міграційної служби у Львівській області в рамках проведення операції «Мігрант», повідомили у поліції області.

Як встановили правоохоронці, раніше співробітники Головного управління державної міграційної служби у Закарпатській області прийняли рішення про примусове повернення іноземця до країни походження. Однак, зобов’язання про повернення він не виконав, натомість – переїхав з Закарпатської області у Львів.

Тут він «поселився» в одному з торгівельно-розважальних центрів – спочатку на території паркінгу, а потім перебрався у приміщення центру.

Іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ч.1 ст.203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення, винесено постанову про накладення на нього штрафу, а також поміщено до Волинського ПТПІ для встановлення особи та подальшого примусового повернення в країну походження.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі