Представники ОПУ та “Слуги народу” час від часу провадять переговори з “Голосом” щодо коаліції, – Кіра Рудик

26 лютого 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Представники партії "Слуга народу" та Офісу президента України періодично провадять переговори з лідером партії "Голос" Кірою Рудик стосовно можливості об'єднання в парламентську коаліцію.

Про це Кіра Рудик розповіла в ексклюзивному інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Зі мною циклічно хтось веде переговори, щоб ми приєдналися (до коаліції – ІФ). Час від часу на мене виходять представники або Офісу (президента – ІФ), або партії “Слуга народу” з переговорами про те, де ми можемо об’єднати наші зусилля”, – зазначила Рудик.

Водночас вона наголосила, що незалежно від перебування в коаліції або в опозиції “Голос” завжди підтримує дії влади, які “є правильними для країни”. У цьому контексті політик звернула увагу на останні кроки президента Володимира Зеленського, які викликають у команди “Голосу” “великі сподівання”.

“Це дійсно системні, проукраїнські, державні кроки, які ми підтримуємо, і я щиро рада, що він їх робить. Коли ми бачимо такі кроки, то говоримо: “О, можливо, з цього щось вийде!”. Але подивимося, якими будуть наступні, тому що це мають бути не два-три випадкові державні рішення, а результат певного плану. Тоді й говоритимемо”, – зазначила вона.

Відповідаючи на запитання, які посади в уряді могли б обійняти представники “Голосу” в разі входження до коаліції зі “Слугою народу”, Рудик зазначила: “Якщо буде кілька напрямів, де ми можемо повністю втілити заплановані реформи, то ми готові взятися за це й робити”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі