Прем’єр-міністри Естонії та Словаччини відвідають Україну в травні

14 травня 2021 Політика
Share Button
Фото: ілюстративне
Прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас відвідає Україну з робочим візитом 17-19 травня. За її словами, Україна є найважливішим партнером Естонії з кооперації в розвитку, а інвестиції країни в різні проекти становлять 1,4 млн євро в рік.

Також 27 травня очікується візит прем’єр-міністра Словаччини Едуарда Хегера. Про це повідомив голова МЗС Дмитро Кулеба в Twitter.

“Ключові теми нашої зустрічі з прем’єр-міністром Словаччини Едуардом Хегером – торгівля, інвестиції, енергетична безпека, інфраструктурні проекти. Україна і Словаччина залишаються надійними партнерами і друзями. Будемо раді вітати пана прем’єр-міністра через два тижні в Україні”, – написав він.

Кулеба також повідомив про те, що у травні український Донбас відвідає міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

“Радий, що Петер прийняв моє запрошення здійснити поїздку на Донбас після початку головування Угорщини в Комітеті міністрів Ради Європи в травні”, – йдеться в замітці в Тwitter.

Крім того, голова українського МЗС повідомив, що домовився з угорським колегою продовжити діалог з питань освіти і меншин на основі дотримання українського законодавства.

“Ми також домовилися укласти угоду про взаємне визнання сертифікатів вакцинації, щоб наші громадяни могли подорожувати безпечно”, – додав Кулеба.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі