Юзик Ірина

Юзик Ірина

Громадська діячка

Про обман львівського депутата Бербеки та забудову на Поповича

Ірина Юзик | 16 червня 2021 Думка
Share Button
Поповича, 6
А розповісти вам як бреше депутат міськради Назарій Бербека? Ну той, з найпатріотичнішої партії. Той, що каже, що не дотичний до забудови зі знесенням будинку 19 століття на Поповича,6 і зведенням там новобудови на 6-7 поверхів з підземним паркінгом, на чужому подвір’ї і на колекторі.
Знаючи дотичність пана депутата, пишу в депутатську комісію законності скаргу про конфлікт інтересів.
Та що ви, відповідає пан Бербека, все у 2017 році продав, жодної дотичності, жодного конфлікту і голосує на сесії «за».
Дивлюсь я матеріали громадських обговорень за липень 2019 року, а там пропозиція нібито від мешканців цього будинку – знести його і збудувати щось в кілька раз більше. І підписана пропозиція … паном Бербекою Н.В. Ай, як невдобно, Назаріє Володимировичу!
Ну і інші імениті типу «мешканці»:
Марчак С.С. (Степанія Марчак, мати Ігоря Марчака, колишнього заступника начальника інспекції Держенергонагляду у Львівській області, директора «Львівтеплоенерго» та голови правління «Львівгазу»),
Також родина Князевичів-Пушинських: Микола та Лілія Князевичі та 81-річний Георгій Пушинський. Микола Князевич є головним державним інспектором Державної митної служби України, а його батьком, ймовірно, є Князевич Микола Михайлович, колишній податківець.
Ремарка: батько Назарія Бербеки, Володимир, також працював заступником голови ДПА у Львівській області.
Які імениті в мене сусіди! І всі з одного будинку.
Насправді ж будинок вже 10 років стоїть пусткою, а попередніх справжніх мешканців звідти виживали як могли.
Інформація від “Діла”:
14 червня виконком переніс питання про затвердження містобудівних умов та обмежень ОСББ «Грушевський» на будівництво житлового будинку на вул. Ємельяна Поповича, 6 поблизу проспекту Шевченка у Львові.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі