Сабіна Обухова

Сабіна Обухова

Журналістка

Про політизовані пости, бруд у коментарях та перемогу

Сабіна Обухова | 15 березня 2022, 21:30 Думка
Share Button
Фото ілюстративне
«Сьогодні в наш дім прилетів снаряд ЗСУ. Зеленський, ти такий захист нам обіцяв?» Така реклама, та їй подібні вже крутяться в інстаграмі. Що за WTF?! Розкажу свої думки.
Розділити і натравити правих, лівих, прямих, кривих, зелених, білих, східних, західних – мрія москалоти.
Звісно, вони нас зламати не можуть. А от як українець піде на українця – ну ви зрозуміли…
Останнім часом все більше бачу політизованих постів, метання бруду в коментарях, осуду, образи. (Перші такі вкиди були в більшості від ботів).
Варіант коментарів номер 1: «Всіх нардепів на передову, хоч би один пішов воювати. Не ту Раду ми обрали».
Вибачте, але серед обранців теж є люди, які зараз зі зброєю захищають нашу країну. Так само є і ті, хто без форми вивозить людей з окупованих територій, хто доставляє життєво важливі речі в гарячі точки. Є, ті, хто бореться на дипломатичному рівні.
Звісно, існують й такі, що сраку гріють в тилу, фоткаються на фоні броніків для бійців та мішка бульби для біженців. І повірте, всі ми це бачимо. Зараз ми з цього ржемо, але й запам’ятовуємо. Обов’язково такі персонажі отримають дуже гідну «подяку», але після нашої П Е Р Е М О Г И.
Варіант коментарів номер 2: «Попередній президент би війни не допустив».
Серйозно? Ви в адекваті? У нашу країну вторглися. І зробив це нікому непідконтрольний шизофренічний карлик, якому байдуже хто сидить на Банковій Юлька, Порох, Зеленський чи дід Іван. Не вмикайте оці «я з 25%», звучить зараз це дуже недоречно. Давайте на ці теми дискутувати після П Е Р Е М О Г И.
Варіант коментарів номер 3: «Харківські, донецькі, луганські… самі винні, не треба було називати себе руським містом».
Народ, ви таким чином ще більше добиваєте людей. Повірте, сьогодні вони ненавидять росію так, як ніхто з вас. Мама, баба і прабаба не передала вам з молоком цю ненависть в тій мірі, в якій вони вони її зараз відчувають. У них забрали дім, життя, любов.
Не треба нагнітати і винити людей. Навпаки, пригорніть і підтримайте. Після цих подій, жоден мешканець Сходу не захоче бути дотичним до росії. Читати моралі будете після П Е Р Е М О Г И.
Варіант коментарів номер 4: «Мову вчіть, а не «язиком» розмовляйте».
Чесно, я за українську. Я обожнюю нашу мову. І так, я підтримую українізацію. Повірте мені, як авторки серії сюжетів #Язамову. Я мрію, щоб колись, без перекладача спілкування українця і носія російської було неможливим. І так буде. Обов’язково, після П Е Р Е М О Г И.
А поки не займайтеся цькуванням, а краще подаруйте людині український правопис, або збірку найкращих творів Франка чи Жадана.
Прикладів булінгу одне одного – достатньо. Ви й самі їх помічаєте. Спочатку ви це бачите, потім самі накручуєте себе, і мимоволі починаєте думати «а якого милого…шляк би їх трафив!» і починається срач. Будь ласка, не робіть так.
 Давайте весь свій негатив далі будемо спрямовувати на москаля. А потім вже розберемося одне з одним. Після П Е Р Е М О Г И.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі