Василь Яворський

Василь Яворський

Боєць ТрО ЗСУ

Про ситуацію на фронті з вуст бійця тероборони

Василь Яворський | 13 травня 2022, 11:42 Думка, Львів
Share Button
Фото: Василь Яворський
Я боєць ТРО ЗСУ. Довго думав, що я можу сказати з приводу скандалу, що виник довкола 103-ї бригади... Виявляється - нічого... Знаю, те, що я напишу нижче, не сподобається багатьом, навіть серед побратимів.

Проблеми з забезпеченням? Так, були, і, мабуть, є. Але ми одягнуті і не голодні. Я знаю, що більшість одягалася за свій кошт, та я й сам з виданого армією ношу лише зброю, решта придбав власним коштом… А хіба зараз в країні все настільки добре, що всім всього повинно вистачати? Армійське майно хіба безмежне? Так, цілком нормально, що на всіх одягу забракло. Всіх можливих розмірів не було. Видали, що є. Я знаю, що більшість харчування, котре є – волонтерське… Але воно є. Питання і підозри до командування з цього приводу будуть… після війни. Не зараз. Якщо хтось погрів собі руки у армійському майні і солдатських харчах – спитаємо.

По питанню нашого місця на фронті, то ми, мабуть, піхота… піхота, місце якої у війні артилерії і важкої техніки – бути під постійними обстрілами. Так, це страшно… дуже страшно… але піхота – маркер, відмітка, де твоя територія, а де ворога. Там, де стоїть піхота, і за її спиною – життя, вільна територія, незагарбана Україна, там, куди дивиться піхота – територія, на яку ти мусиш прийти і вибити нечисть. ТрО це новий вид піхоти… думаю просто командування ще саме не знає, що з нами робити. Легка зброя є, мотивація є, а вмінь та досвіду наразі мало… Здобуваємо… Важкою і дуже дорогою ціною, людськими життями… Війна взагалі малоприємна робота… Але, якщо я тут, якщо є в мені потреба на фронті, якщо в мене є ця робота, значить я її маю робити… роботу потрібно робити різну… взяв м’яч – херяч… Якось так…

Всі політичні ігрища, інтриги і закулісся (а все це є) зараз, у цей момент, мене не цікавлять. От, від слова зовсім. Я все це залишу на довге і неймовірно цікаве журналістське розслідування після війни. Це буде великий цікавий документальний фільм, бо така в мене робота в мирний час. А зараз в мене інша робота, робота військовослужбовця ТрО ЗСУ!

І якщо ви вже аж досі дочитали, то допоможіть нам для виконання нашої роботи придбати автівку. Добротного джипа, не навороченого, а швидкого і надійного. Збирає кошти мій друг, чесна і перевірена людина, відомий львівський радіоведучий Доцик.

5375414130501348

Дякую!

Джерело

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі