Прокуратуру Львівщини очолила молода керівниця

15 жовтня 2019 Львів, Політика
Share Button
Ірина Діденко. Фото: фейсбук
Прокуратура Львівської області вже сьогодні може мати нового керманича, ким стане Ірина Діденко.

Про це повідомляє Антикорупційний моніторинг Львівщини.

Ірина Вікторівна 1986 року народження, закінчила Одеську національну юридичну академію. В органах прокуратури працює з квітня 2008 року, спочатку в прокуратурі Івано-Франківської області, а згодом переведена на керівні посади в Генеральну прокуратуру України.

З перевірених джерел відомо, що Прокуратура Львівськоі Області вже сьогодні може мати нового керманича, ким стане Ірина…

Gepostet von Антикорупційний моніторинг Львівщини am Montag, 14. Oktober 2019

Нагадаємо, ще місяць тому генпрокурор Руслан Рябошапка звільнив головного прокурора Львівської області Юрія Квятківського, який очолював прокуратуру Львівщини з 2016 року.

Як повідомила згодом пресслужба ГПУ, у вівторок, 15 жовтня, перший заступник генерального прокурора Віталій Касько представив колективу прокуратури Львівської області нового керівника Ірину Діденко.

Фото: ГПУ

Віталій Касько зазначив, що в новопризначеного керівника є вольові, ділові, професійні та інші необхідні якості для того, щоб очолювати прокуратуру Львівської області і забезпечити належне її функціонування за нинішніх непростих часів.

Серед пріоритетних напрямків для регіональної прокуратури перший заступник генерального прокурора визначив боротьбу із корупцією на митниці та протидію незаконному обігу контрафактних продуктів – цигарок, алкоголю тощо, а також ліквідацію так званих «податкових ям», боротьбу з наркотрафіком, кіберзлочинністю, протидію торгівлі людьми.

Також він назвав основні проблеми, які постали перед органами прокуратури останнім часом: це роздрібнення кримінальних проваджень, направлення їх до іншого органу розслідування, зміна органу розслідування, зміна групи прокурорів, зміна підслідності через неефективність. «Хотілося, щоб ця ситуація змінилася. Я вас дуже до цього закликаю. Почистіть свої Авгієві стайні!», – закликав Віталій Касько.

«І нарешті, на чому хочеться сконцентрувати ваші зусилля, щоб ви не лише притягували винуватих осіб до кримінальної відповідальності, але і намагалися позбавити злочинця матеріальної вигоди, яку він здобуває – це звичайна світова практика. Направляйте свої зусилля, щоб знайти і арештувати злочинні активи», – наголосив Віталій Касько.

У свою чергу, Ірина Діденко подякувала за висловлену довіру керівництву Генеральної прокуратури та закликала колектив, не дивлячись на складні умови, спільно працювати на результат.

Фото: прокуратура Львівської області

Довідково.

Діденко Ірина Вікторівна – старший радник юстиції. Народилася 06.08.1986 року в м. Немирів Вінницької області. Навчалася в Одеській національній юридичній академії. В органах прокуратури працює з 2008 року. Обіймала посади від помічника прокурора району, старшого прокурора, начальника відділу прокуратури області. З 2014 року – старший прокурор, заступник начальника, начальник відділу, управління Генеральної прокуратури України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі