Прокурору, який розповідав росЗМІ, що Київ будував базу НАТО в аеропорту Сєвєродонецька, оголосили підозру

05 липня 2022, 03:22 Кримінал
Share Button
Володимир Кононов
Територіальне управління ДБР у Львові підозрює уродженця селища Трьохізбенка Луганської області Володимира Кононова 1985 р.н. у державній зраді.

Підозра оприлюднена на сайті Офісу Генпрокурора.

У 2021 році Кононов призначений заступником керівника Старобільської окружної прокуратури Луганської області.

На початку березня 2022-го російські військові тимчасово окупували територію Старобільського району. За матеріалами справи, з 24 лютого по 12 червня, перебуваючи у Старобільську, Кононов зустрівся з представниками «ЛНР», які запропонували йому допомагати у підривній діяльності проти України. Погодившись, підозрюваний почав допомагати представникам російських ЗМІ.

12 червня Кононов виступив перед ЗМІ РФ на території України. Будучи прокурором органу прокуратури України та публічно демонструючи своє посвідчення, повідомив неправдиву інформацію про вчинення злочинів окремими підрозділами ЗСУ проти мирного населення, а також про розслідування кримінальних проваджень відповідної категорії, сказано у тексті підозри.

За інформацією російських ЗМІ, «Владимир Кононов, бывший заместитель главы прокуратуры Старобельской окружной прокуратуры Луганской области, перешедший на сторону Луганской народной республики, рассказал РИА Новости, что Киев начал строительство базы НАТО в аэропорту Северодонецка в 2021 году».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі