Приміщення онкоцентру на Єфремова збираються здати в оренду

18 жовтня 2019 Економіка, Львів
Share Button
Приміщення онколікарні на Єфремова. Фото: Євген Міклушка
На початку цього тижня анонім повідомив редакцію ІП «Діло», що генеральний директор КЗ ЛОР «Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру» Ігор Ковальчук подав офіційного листа в Управління комунальної власності ЛОР. У листі просив здати в оренду приміщення на вулиці Єфремова, 59, що його використовує Онкоцентр.

Чи потрібен цей лікувально-діагностичний онкологічний центр – судити не будемо, можливо, і справді це майно є надлишковим. Цікавим є інше, що у своєму листі, зі слів аноніма, Ігор Ковальчук просив визначити наступну мету використання: «розміщення закладів для тимчасового або постійного перебування громадян похилого віку та інвалідів». Тобто, під геріатричний пансіонат. І тут – головне. Згідно з Постановою Кабміну від 4 жовтня 1995р. орендна ставка для організацій, що займаються, в тому числі, геріатрією становить 1% на рік від оціночної вартості об’єкта. Тобто, якщо будівлю (орієнтовно) буде оцінено 100 000$ – то орендарі платитимуть лише 1 000$ на рік! Тож, чому саме геріатрія? Якщо б, приміром, метою використання будівлі було розміщення іншого закладу охорони здоров’я – то орендна ставка сягала б законних 20%, а не 1%.

Вже у четвер, 17 жотвня, в газеті «За вільну Україну» бачимо оголошення, яке абсолютно підтверджує інформацію від аноніма. Управління майном спільної власності ЛОР оголошує намір передати в оренду нерухоме майно на вул. Єфремова, 59 у Львові, площею 172,8 м. кв. Підтвердилась і мета використання цієї будівлі.

З газети

За роз’ясненнями телефонуємо власне Ігору Ковальчуку, генеральному директору КЗ ЛОР «Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру»:

– Доброго дня, пане Ігоре.

– Доброго дня.

– Євген Міклушка, інформаційне агентство «Діло». Маєте хвилинку?

– Слухаю Вас.

– Хотіли Вас розпитати про можливу оренду будівлі на вулиці Єфремова, 59.

– Забирайте хоть зараз.

– Та ми забирати не хочемо, ми хотіли з’ясувати, чи правда, що Ви звертались листом до УКМ ЛОР?

– Ну, я підпорядковуюсь комунальному майну.

– Я розумію, Ви до них звертались з офіційним листом, аби цю будівлю здати в оренду?

– Я не знаю, з ким я розмовляю.

– Я представився, звати мене Євген Міклушка, я журналіст інформагенства «Діло».

– Добренько, харашо. Звертайтесь в Комунальне майно, вони Вам скажуть.

– Так я Вас запитую, чи Ви зверта…….(Кинув слухавку, – ред.)

От тепер справді цікаво, чому посадовець уникає відповіді на пряме запитання, чи звертався він з листом? Телефонуємо, куди «послали». Поки що очільник відомства Віктор Кусий – слухавки не піднімає. Як пояснила його секретарка – він на нараді. Це було о 17:00. Станом на 19:00 учорашнього вечора чиновник, попри обіцянку віддзвонити – на зв’язок не виходив.

Про історію зі здачею в оренду будівлі Онкоцентру директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА, Ірина Микичак, взагалі нічого не чула.

– Я не знаю що з будівлями в Онкоцентрі, там є генеральний директор. Я не призначаю ні директора Онкоцентру, ні начальника Управління майном.

– Цікава Ваша думка як посадовця, чи потрібен такий діагностичний центр по онкології на Єфремова, 59?

– Він працює! Що далі – знає достеменно генеральний директор (Ковальчук, – ред.). Я не маю жодної інформації, що якісь приміщення Онкоцентру кудись переміщають.

Євген Міклушка,

ІП «Діло»

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі