Путін дотримується стратегії “почекаємо і подивимося” – Кулеба

29 березня 2021, 09:25 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Президент Росії Володимир Путін щодо війни на Донбасі зайняв вичікувальну позицію. Він шукає слабке місце, щоб вирішити конфлікт мовою ультиматумів.

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів у колонці для Le Figaro.

Очільник МЗС каже, що російський лідер дотримується стратегії «почекаємо і подивимося». На думку керівника відомства, голова Кремля чекає зміни лідерів у Франції, Україні, Німеччині та США.

«Він просто вичікує, щоб знайти слабке місце і вирішити конфлікт мовою ультиматумів, а не компромісів. У той же час, попередні сім років показали: ця стратегія безуспішна», — наголосив Кулеба.

Високопосадовець підкреслив, що після завершення каденції Ангели Меркель на посту канцлера Німеччини цьогоріч Путін залишиться останнім співзасновником нормандського формату.

«А ситуація досі в глухому куті, шкодить Україні і Європі, і не несе нічого доброго, власне, самій Росії. Тому, зараз вдалий час спробувати дати новий поштовх мирному процесу. Як і в 2019 році, Франція може знову взяти на себе провідну роль для перезавантаження нормандського формату», — підсумував чиновник.

Напередодні Кулеба закликав президента Франції Еммануеля Макрона вплинути на Путіна, щоб той сів за стіл переговорів у нормандському форматі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі