Путін поскаржився Меркель на український закон про корінні народи

22 липня 2021 Політика
Share Button
Ілюстративне фото
Президент Росії Володимир Путін у телефонній розмові з канцлером Німеччини Ангелою Меркель поскаржився їй на український закон про корінні народи. Російський лідер в черговий раз назвав його "дискримінаційним".

Про це повідомляє РБК-Україна.

Відзначається, що в ході бесіди Путін підняв тему України. Зокрема, візит президента Володимира Зеленського до Німеччини 12 липня, де він зустрівся з Ангелою Меркель.

“Президент Росії звернув особливу увагу на прийнятий Верховною Радою відверто дискримінаційний закон “про корінні народи України”, – йдеться в пресрелізі.

Також У Кремлі заявили про необхідність “неухильного виконання” Україною “Мінських угод”.

Нагадаємо, Зеленський підписав закон “Про корінні народи”.

Документ спрямований на максимальний захист культурних, інформаційних та інших прав корінних народів, надання їм механізмів та інструментів роботи з Українською державою. Зокрема, визнаються представницькі органи корінних народів.

Закон визначає, що корінними народами України, які сформувались на території Кримського півострова, є кримські татари, караїми, кримчаки.

«Корінний народ України – автохтонна етнічна спільнота, яка сформувалася на території України, є носієм самобутньої мови і культури, має традиційні, соціальні, культурні або представницькі органи, самоусвідомлює себе корінним народом України, становить етнічну меншість у складі її населення і не має власного державного утворення за межами України», – йдеться в документі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі