Рада підтримала законопроєкт про підвищення штрафів для пішоходів

03 червня 2020 АвтоДіло, Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт №2697 «Про внесення змін до статті 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності пішоходів за порушення правил дорожнього руху». За документ проголосували 277 депутатів.

Про це повідомляє Дзеркало Тижня.

Закон передбачає, що за нехтування сигналами регулювання дорожнього руху, перехід дороги у невстановленому місці або прямо перед транспортним засобом, який наближається, за невиконання ПДД пішохід має сплатити штраф у розмірі 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Зараз штраф становить три неоподатковувані мінімуми. Також пропонують скасувати попередження за порушення.

Штрафи за порушення правил дорожнього руху особами, які керують велосипедами, і  є погоничам тварин, документ пропонує лишити без змін ― п’ять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо особа, яка вчинила вище вказані порушення, у стані алкогольного сп’яніння, то штраф пропонують встановити в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів. Зараз він складає вісім неоподатковуваних мінімумів.

Якщо ж порушення створило аварійну обстановку, то пропонують штраф у розмірі 40 неоподатковуваних мінімумів громадян або громадські роботи на термін від 20 до 40 годин. Зараз це 10 неоподатковуваних мінімумів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі