Рада ухвалила закон про вилучення активів Сбербанку росії та ВЕБ.рф

12 травня 2022, 17:22 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Відповідний законопроєкт (№ 7371) про затвердження Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 травня 2022 року «Про примусове вилучення в Україні об'єктів права власності російської федерації та її резидентів» підтримали 334 депутати.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Примусово вилучити в Україні такі права власності РФ та її резидентів, як 99,772644% акцій Промінвестбанку (ПІБ, Київ), що належать держкорпорації розвитку “ВЭБ.рф”, та 100% акцій Міжнародного резервного банку (МР Банк, раніше – Сбербанк, Київ), що належать Сбербанку росії”, – йдеться у супровідних документах.

Окрім того, йдеться про вилучення інших фінансових активів зазначених “дочок” російських банків. Йдеться про кошти на накопичувальному та кореспондентському рахунках, ОВДП, депозитні сертифікати Національного банку України. Виняток становлять 3 млрд грн МР Банку, які спрямовуються на задоволення вимог його кредиторів.

На виконання указу Президента з моменту його публікації у Кабміну та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб є 10 днів, аби забезпечити примусове вилучення всіх зазначених активів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі