Рада заборонила продаж міцних і ароматизованих сигарет

16 грудня 2021, 16:50 Життя
Share Button
Ілюстративне фото
Верховна Рада ухвалила закон щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну

Про це пише пресслужба парламенту.

“Законом встановлюються вимоги для виробництва і реалізації тютюнової продукції, електронних сигарет, бездимних тютюнових виробів щодо: вмісту шкідливих речовин; оформлення упакування, зокрема медичних попереджень споживачів; обмеження реалізації (продажу) та вживання; рекламування. Визначається відповідальність за порушення встановлених норм”, — йдеться в повідомленні.

Закон встановлює, що в Україні буде заборонена реклама тютюнових виробів, електронних сигарет і рідин до них. Також буде заборонено виробництво і продаж міцних сигарет 

Документ також передбачає заборону на продаж електронних сигарет, тютюну, пристроїв нагрівання тютюну тощо особам до 21 року. Штраф за це передбачений у розмірі 1 020 гривень, а у разі повторного порушення — 10 200.

Крім цього, на пачках виробники сигарет повинні збільшити площу медичних попереджень про негативні наслідки для здоров’я — тепер вони мають займати 65% площі та обов’язково містити фото або малюнки наслідків куріння.

Закон встановлює для паління різних електронних пристроїв такі самі правила, як і для сигарет. Тобто в усіх громадських місцях і приміщеннях паління таких пристроїв буде заборонено.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі