Рахманін з “Голосу” виступив проти закону про олігархів

19 вересня 2021 Політика
Share Button
Сергій Рахманін
Парламентський комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував Верховній Раді підтримати остаточне ухвалення законопроекту №5599.

Як стверджують у “Голосі”, цей документ містить низку порушень Конституції України, про що неодноразово говорили Головне науково-експертне управління парламенту, представники опозиційних фракцій ВР, Уповноважена Верховної Ради з прав людини, а також чимала кількість правників.

«В народі цей законопроект більш відомий як «закон про олігархів». Я був єдиним з присутніх на засіданні членів комітетів, хто проголосував проти такого рішення. Законопроект, на мій погляд, рясніє порушеннями Конституції. Нещодавно він скерований до Венеційської комісії. Рекомендації ВК не є зобов’язальними, але не дочекатися висновків комісії було б дивно, нелогічно й політично не зважено. Особливо на тлі постійних мантр про відданість європейським цінностям. І з урахуванням того, що до «венеційців» ще доведеться неодноразово звертатися», — пояснив Сергій Рахманін.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі