Ракета Antares, яку допомагали робити українці, доставила до МКС космічний корабель

05 жовтня 2020
Share Button
Фото: NASA
Судно Cygnus доставило на орбітальну станцію майже 3,6 тонни наукових і дослідницьких матеріалів, обладнання, а також речей для екіпажу.

5 жовтня космічний корабель Cygnus успішно зістикувався з Міжнародною космічною станцією (МКС). Про це повідомили в NASA, пише Фокус.

Вантажне судно вивела за межі Землі ракета-носій Antares, перший ступінь якої розробили в Україні  в конструкторському бюро “Південне”. І проводиться вона на “Південному машинобудівному заводі ім. Макарова”.

“14-я контрактна місія Northrop Grumman з доставлення вантажів для NASA на Міжнародну космічну станцію доставить близько 8 тисяч фунтів (близько 3,6 тонни) Наукових і дослідницьких матеріалів”, – сказано в пресреліз.

Серед речей, які привіз Cygnus, спеціальна камера, яка зробить незвичайні знімки астронавтів у відкритому космосі. Вона буде знімати все, що відбувається в режимі 360 градусів і потім користувачі зможуть подивитися зроблений запис за допомогою VR-шолома. За розробку спеціальної космічної камери відповідали Felix & Paul Studios, Time Studios і експерти за космічними технологіями Nanoracks.

Корпус гаджета герметичний, оснащений алюмінієвим екраном для захисту від різного випромінювання в космосі і має системи охолодження і нагрівання, що дозволить йому залишатися в умовах відкритого космосу протягом тижня.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі