Остап Дроздов

Остап Дроздов

Український журналіст та письменник

Раша-джаз фестиваль для львівців

Остап Дроздов | 25 червня 2021, 16:30 Думка
Share Button
Вітаю моїх дорогих краян із початком раша-джазового фестивалю.

Коли в наступні вихідні ви публікуватимете радісні селфі з раша-джазу у Львові, то в описі не забудьте вказати, що засновником цього, безумовно, грандіозного дійства є російський олігарх Міхаїл Фрідман, статки якого перевищують 15 млрд доларів, посідає 8 місце серед олігархів Росії і є одним із економічних стовпів путінізму.

Також не не забудьте вказати, що в корпорації Фрідмана починав свою кар’єру Владіслав Сурков – ідеолог нападу на Україну. А також Абрамов, який до 2013 року був особистим помічником Путіна. Дорогі краяни, коли публікуватимете захопливі репортажі з раша-джазу, то не забудьте додати цитату Фрідмана: «Путін на сьогоднішній день – абсолютно демократичний президент, його погляди, цінності, принципи поділяє більшість».

З огляду на це пропоную на час фестивалю ввести мораторій на вигукування гасел «Слава Україні – Героям слава!», а також перестати на три дні займатися армійським волонтерством, боротися за Україну, говорити про протидію російській окупації, називати Росію ворогом – потерпіть кілька днів, з вівторка вже можна буде. Ще маю прохання до всіх великих патріотів, які полюбляють відпочивати на фестивалях путіністів, – поставте себе в один ряд із Ані Лорак, Лободою, Таїсією Повалій та іншими запроданцями, для яких «музика – поза політикою», «мистецтво несе мир», навіть якщо воно й фінансується вашим збройним агресором. Гулять так гулять. Якщо ще й штам коронавірусу “Дельта” підхопите – то принаймні під музику.

Руский на нашу землю приходить по-різному: десь кулями і зенітними установками, а десь – музичкою, пісеньками, церковцею, розвагами. Від того він не перестає бути руским – зате ви перестаєте бути собою. Тож гарних вам вихідних, насолоджуйтеся джазом, пийте пиво, зараз життя таке тяжке, що лише фестивалі на рускі гроші дають наснагу з вівторка продовжити героїчну боротьбу за Україну.

У моїй програмі ми мали невеличку скайп-бесіду з Oleh Radyk на цю тему. Вона нічого не вирішує. Вона лише ставить питання про подвійну мораль.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=yS8NznaY8_c

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі