Разумков прокоментував можливість переформатування коаліції в уряді

16 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зазначає, що підстав для переформатування коаліції немає, а про її розширення говорити передчасно.

Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів.

Відповідаючи на питання щодо можливості створення коаліції “Слуги народу” з іншими політсилами, зокрема, з “Батьківщиною” чи групою “Довіра”, спікер наголосив, що станом на сьогодні коаліція і юридично, і фактично існує.

“Якщо ми говоримо про коаліцію, будь-яке переформатування повинно нести логічне пояснення, чому. З юридичної точки зору, і з фактичної точки зору, сьогодні коаліція продовжує діяти. Тобто, підстав для переформатування, тому що вона недієздатна, немає”, – запевнив Разумков.

Водночас, додав він, якщо говорити про розширення коаліції, то потрібно розуміти, що саме закладатиметься у коаліційну угоду.

“А далі вже будемо дивитися і говорити, наскільки це відповідає чи не відповідає інтересам держави”, – сказав голова ВР і висловив думку, що поки що про це питання передчасно говорити.

Також на питання щодо можливості оголошення дострокових виборів, Разумков наголосив: “Я не бачу сьогодні підстав, згідно Конституції України або інших законів, які б дозволяли провести дочасні парламентські вибори”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі