Разумков розкритикував процес прийняття закону про олігархів

25 вересня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков назвав «вільною діяльністю» прийняття народними депутатами президентського законопроєкту про олігархів, яке виявилося пов'язане з деякими юридичними колізіями.

Про це Разумков заявив в ефірі програми «Свобода слова».

«Насправді, що зараз відбувається? Дійсно, це колізія. Але рішення Верховної Ради прийнято. Якщо ми говоримо про те, що вчора відбувалося в Раді – це окрема дискусія, тому що така так звана процедура застосовувалася вперше в стінах Верховної Ради України. Я не можу її назвати нормальним підходом до роботи Верховної Ради» – сказав він.

Разумков додав, що закон потрібно було приймати більш професійно, дотримуючись при цьому регламенту.

«Це не скорочена процедура. Такої процедури немає. Це не 119 стаття, це комбінація двох статей – 119 і 45… І це була вільна діяльність колег, які запустили цей процес. У мене глибоке переконання, що це було спрямоване на те, щоб звести народних депутатів з правильного шляху – ввести їх в оману… ті, хто організовував цей процес, і ті, хто доповідав по ньому – не підтримали таку процедуру. Ні пан Стефанчук за неї не проголосував, ні пан Веніславський. Тому що вони всі розуміють, що рано чи пізно потрібно відповідати» – пояснив спікер»

Разумков нагадав, що просив не поспішати з прийняттям закону і дотримуватися процедури. Сьогоднішня ситуація призвела до того, що запуск антиолігархічної реформи гальмується.

Як писало Діло, Рада переголосує закон про олігархів через юридичну колізію.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі