Разумков розкритикував процес прийняття закону про олігархів

25 вересня 2021, 12:13 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков назвав «вільною діяльністю» прийняття народними депутатами президентського законопроєкту про олігархів, яке виявилося пов'язане з деякими юридичними колізіями.

Про це Разумков заявив в ефірі програми «Свобода слова».

«Насправді, що зараз відбувається? Дійсно, це колізія. Але рішення Верховної Ради прийнято. Якщо ми говоримо про те, що вчора відбувалося в Раді – це окрема дискусія, тому що така так звана процедура застосовувалася вперше в стінах Верховної Ради України. Я не можу її назвати нормальним підходом до роботи Верховної Ради» – сказав він.

Разумков додав, що закон потрібно було приймати більш професійно, дотримуючись при цьому регламенту.

«Це не скорочена процедура. Такої процедури немає. Це не 119 стаття, це комбінація двох статей – 119 і 45… І це була вільна діяльність колег, які запустили цей процес. У мене глибоке переконання, що це було спрямоване на те, щоб звести народних депутатів з правильного шляху – ввести їх в оману… ті, хто організовував цей процес, і ті, хто доповідав по ньому – не підтримали таку процедуру. Ні пан Стефанчук за неї не проголосував, ні пан Веніславський. Тому що вони всі розуміють, що рано чи пізно потрібно відповідати» – пояснив спікер»

Разумков нагадав, що просив не поспішати з прийняттям закону і дотримуватися процедури. Сьогоднішня ситуація призвела до того, що запуск антиолігархічної реформи гальмується.

Як писало Діло, Рада переголосує закон про олігархів через юридичну колізію.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі