Разумков розповів про стосунки з Ахметовим

10 грудня 2021, 02:00 Політика
Share Button
Фото: РБК-Україна
Ексголова Верховної Ради Дмитро Разумков сказав, що з Рінатом Ахметовим "станом на сьогодні" він не знайомий.

Про це політик повідомив в інтервʼю “Радіо Свобода”.

“Не познайомився я з Рінатом Леонідовичем, станом на сьогодні, як і декілька місяців тому. Як тільки познайомлюсь, зразу скажу”, – зазначив Разумков.

На запитання журналістки, чи не вважає Разумков, що його регулярна поява на телеканалах Ріната Ахметова може свідчити про підтримку з боку олігарха, Разумков заперечив і порадив цінувати свободу слова.

“До виборів дуже далеко. Я сподіваюся, що і Рінат Ахметов, і нові власники каналів “Прямий” і “Пʼятий”, і ви, і всі інші будуть підтримувати свободу слова. Бо свобода слова – це запорука демократії. Можливість донести свою позицію до будь-кого, в тому числі для опозиційних політичних сил – це коштує дуже дорого. У багатьох наших сусідів цього немає. Ми унікальні. Давайте цю унікальність не втрачати. Сьогодні загроза втрати такої унікальності дуже велика, і треба що – треба обʼєднуватися. Якщо кожен буде займати «позицію “моя хата з краю”, то це призведе до того. що закриють усіх. Тому дуже раджу і політикуму, і засобам масової інформації обʼєднуватися навколо захисту свободи слова, тому що після того, як її стане менше або не стане взагалі, ми отримаємо втрату демократії”, – заявив Разумков.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі