Разумков розповів, що Кабмін в кінці вересня можуть покинути 3-4 міністри

17 вересня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Спікер Верховної Ради запевнив журналістів, що найближчим часом уряд чекає "ротація". Але будь-які прізвища називати чиновник не захотів.

У кінці вересня — на початку жовтня очікується ротація в Кабінеті міністрів України. Про це заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в інтерв’ю “Інтерфаксу”.

Представники ЗМІ запитали, скільки міністрів Кабміну підуть у відставку в межах ротації уряду. У відповідь на це спікер Верховної Ради заявив, що схиляється до звільнення 3-4 голів профільних міністерств.

“Я вже говорив: схиляюся до цифри три-чотири. На прізвища поки переходити не будемо. Але припускаю, що в найближчому майбутньому все-таки ротації в Кабміні відбудуться”, — продовжив Разумков і додав, що відставки в уряді очікуються в кінці вересня — на початку жовтня.

Що стосується відставки глави Національного банку, вона можлива за умови, якщо Кирило Шевченко напише відповідну заяву. Підсумовуючи, Дмитро Разумков нагадав, що термін повноважень керівника держрегулятора, згідно із законодавством, становить сім років.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі