Разумков вніс до порядку денного законопроєкт про олігархів під тиском “слуг народу”

20 вересня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Фракція "Слуга народу" висловила незгоду з порядком денним Верховної Ради і домоглась розгляду на цьому пленарному тижні так званого "антиолігархічного пакету". Спікер парламенту Дмитро Разумков назвав цю ситуацію безпрецедентною і виступив проти задоволення вимог фракції.

Вранці у понеділок речниця фракції “Слуга народу” Юлія Палійчук запропонувала включити до розгляду законопроєкти №5599 про олігархів та №5600 про наповнення бюджету, передає lb.ua.

“Згідно із законом України “Про Регламент Верховної Ради України”, пропозиції щодо проєкту порядку денного узагальнюються апаратом Верховної Ради, після чого обговорюються та схвалюються погоджувальною радою”, — написала Палійчук у своєму Telegram-каналі.

Проте спікер Разумков під час погоджувальної ради сказав, що подібні пропозиції треба подавати заздалегідь.

“Пропозиції для розгляду на черговому засіданні Верховної Ради подаються не пізніше як за чотири дні до проведення чергового засідання Верховної Ради. Члени погоджувальної ради не пізніше як за три дні повинні отримати таку інформацію. Всі пропозиції, які сьогодні надійшли, не відповідають цій нормі регламенту”, — сказав він.

Разумков запропонував розглядати всі пропозиції “з наступного тижня”.

Голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко, який виступав після Разумкова, наполіг на необхідності розглянути ці законопроєкти.

“Вони повністю готові до розгляду”, — сказав він, запропонувавши визначитися з порядком денним шляхом голосування.

Після того, як виступили всі голови фракцій та депутатських груп, голова Верховної Ради виконав вимогу Корнієнка.

“Я не можу не поставити вашу пропозицію, але ще раз застерігаю: ми включаємо в порядок денний законопроєкти, не готові до розгляду. Немає ні таблиць, ні висновків юридичного управління. Якщо це не відбудеться, буде виникати питання про неможливість його розгляду”, — сказав він.

Під час голосування обидва законопроєкти було включено в порядок денний голосами “Слуги народу”, “Довіри” та “За майбутнє”. Нагадаємо, що Разумков раніше назвав малоймовірним розгляд на цьому пленарному тижні законопроєкту про олігархів (№5599).

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі