Разумков заявляє про тиск на “своїх” нардепів з боку ОП

15 листопада 2021, 09:11 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Разумков заперечив слова Арахамії про те, що деякі депутати вже почали виходити з його партії.

Нардеп Дмитро Разумков заявляє про тиск з боку представників Офісу президента і керівництва фракції “Слуга народу” на депутатів, які мають намір увійти до його міжфракційного об’єднання “Розумна політика”.

Про це повідомив Разумков в ефірі телеканалу “Україна 24

“Я знаю про те, що досить серйозний тиск відбувається і з боку представників Офісу президента, і з боку керівництва фракції безпосередньо на людей. Когось вже звільнили з очільників підкомітетів, на когось здійснюється тиск: “Якщо ти не вийдеш із міжфракційного об’єднання, то ми звільнимо твого родича”. Я думаю, що такі дріб’язкові, низькі дії з боку колишніх колег – це просто аморально”, – заявив Разумков.

Разом з тим, Разумков віддав належне “колегам, які сьогодні поруч, що вони стійко переносять усі, як кажуть в армії, тяготы и лишения”.

Він також заперечив слова керівника фракції “Слуга народу” Давида Арахамії про те, що деякі депутати вже почали виходити з міжфракційного об’єднання “Розумна політика”.

“Поки що ніхто не підходив і нічого не присилав… Так би хотілося спікерам Офісу президента, але ні. Я дійсно думаю, що зміни в міжфракційному об’єднанні будуть, воно буде збільшуватися”, – додав Разумков.

Як писало Діло, Разумков заявив, що створює нову політичну силу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі