Разумков заявив, що створює нову політичну силу

29 жовтня 2021, 02:00 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Разумков наголосив, що зараз багато людей йому довіряють і підтримують.

“Об’єднуватимемося, рухатимемося вперед, будемо…повертати людей, зокрема, і в парламенті, до того, що є ті обіцянки, які від нас чекають люди… Сили у мене на це є, час теж є, бажання є, команда є. Сподіваюся, буде більше. І я робитиму все, щоб довіра людей, навіть не рейтинг, а довіра – не падала”, – сказав Разумков у програмі “Народ проти” в ефірі телеканалу “Україна-24” увечері в четвер.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи йдеться про парламентську групу всередині фракції чи про окрему політичну силу, народний депутат сказав: “вважаю, що я знайду сили і в державі для того, щоб надалі розвивати і зробити те, що ми обіцяли людям”.

Разумков наголосив, що зараз багато людей йому довіряють і підтримують.

“Є ті, хто пішов зі мною, хто йде ще з далекого 2019 року, не змінюючи своїх позицій… Саме ми фактично створювали ту програму, з якою йшли на президентські та парламентські вибори, і люди цьому повірили. Люди повірили нам, що ми будемо рухатись уперед. На жаль, сьогодні…справді відійшли від принципів, але не всі. Я своїм принципам залишився вірним”, – зазначив народний депутат.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі