RegioJet запустить залізничне сполучення Прага-Перемишль-Львів не раніше осені

14 червня 2021 Львів
Share Button
Фото: RegioJet
Чеський приватний оператор RegioJet все ще розраховує на запуск залізничного маршруту Прага-Краків-Перемишль з можливістю його продовження до Львова, але точна дата буде залежати від того, коли для пасажирських залізничних перевезень буде відкрита українсько-польський кордон.

Ми все ще чекаємо найголовнішого відкриття польськоукраїнського кордону для пасажирських поїздів. На даний момент відомо, що за рішенням уряду Польщі кордон буде закрито до кінця серпня, повідомив в коментарі ЦТС представник RegioJet Алеш Ондрей.

Нагадаємо, що це вже не перша спроба чеських компаній з’єднати Прагу з українським містом.

Спочатку RegioJet хотів запустити потяг Прага – Мостиська у червні 2020 року. Його маршрут мав пролягати через Краків та Жешув. Проте згодом ці плани були скориговані та оголошено про відкриття у квітні 2021 року залізничного сполучення Прага – Перемишль, зі зручною стиковкою на поїзда до Львова.

Про бажання перевозити пасажирів з чеської столиці в Україну неодноразово заявляв також Leo Express. Проте компанії ніяк не вдавалось узгодити графіки руху потягів територією Польщі з місцевим оператором.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі