Резніков назвав умови застосування військовими “Джавелінів” на Донбасі

Share Button
Олексій Резніков
Міністр оборони заявив, що Збройні сили України, відповідно до статті 51 Статуту ООН "Право на самозахист", можуть застосовувати усі необхідні сили та засоби.

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував можливість застосування українськими військовими переносних протитанкових ракетних комплексів Javelin для самозахисту на Донбасі в разі нападу окупаційних російських військ.

Про це він сказав під час виступу у Верховній Раді під час Годині запитань до уряду, пише Уніан.

Зокрема, його запитали, чи застосовували українські військові “Джавеліни” для захисту проти російських окупаційних військ на Донбасі.

“Я скажу так: ми не порушуємо Мінських домовленостей, ми не атакуємо в зоні операції Об’єднаних сил. В разі якщо ворог, окупаційні війська, здійснюють порушення режиму тиші, вбивають наших військових, ми попереджаємо через режим СЦКК, через СММ ОБСЄ про те, щоб вони припинили порушення Мінських домовленостей і режиму тиші”, – наголосив міністр.

“В разі, якщо цей механізм не спрацьовує, Збройні сили, користуючись статтею 51 Статуту ООН “Право на самозахист”, застосовують усі необхідні сили та засоби, і відповідь зразу “відповідно”. Як приклад, ви знаєте всі про відомий факт, коли ми були змушені застосувати “Байрактар” одним чітким пострілом по відповідній гарматній установці. За даними нашої розвідки, сьогодні в окупаційних військах вже бояться записуватися на контракт і служити на таких установках. Вони розуміють, чим це може завершитися”, – наголосив Резніков.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі