Резніков назвав єдиний спосіб впоратися з Кремлем

04 грудня 2021, 23:57 Політика
Share Button
"Відмовити Кремль від вторгнення в Україну можна, лише продемонструвавши готовність протистояти російській агресії та переконавши, що ціна наступу буде занадто високою".

Про це йдеться у статті міністра оборони України Олексія Резнікова, опублікованій на сайті американського аналітичного центру Atlantic Council “Майбутнє Європи буде вирішуватися в Україні”, передає “Бабель”.

“Єдиний реальний спосіб впоратися з Кремлем — продемонструвати готовність протистояти російській агресії. Ми повинні переконати Москву в тому, що ціна нового наступу занадто висока. Ця ціна матиме військовий характер і негативні політичні, економічні та соціальні наслідки”, — заявив глава українського Міноборони.

Також Резніков спрогнозував, що в разі війни з Росією Україна втратить “катастрофічну” кількість людей, але Росія також зазнає “величезних втрат”.

“Зображення трун, які повертаються до Росії з лінії фронту в Україні, поширяться як вірус у соціальних мережах і незабаром виявляться надто сильними, щоб їх змогла стримати навіть кремлівська цензура”, — вважає він.

Водночас Резніков зазначив, що Росія може напасти, але не зможе утримувати захоплену територію, “окупована українська земля буде горіти у них під ногами”.

Окрім цього, міністр заявив, що напад Росії втягне в кризу всю Європу, оскільки заблокує канал імпорту важливих продовольчих товарів як з України, так і з РФ.

Ще одним негативним наслідком вторгнення стане нова міграційна криза.

“Раптова поява від трьох до пʼяти мільйонів українських біженців, які рятуються від російського вторгнення, буде лише однією з багатьох серйозних проблем, із якими стикнеться європейське суспільство”, — додав він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі