Резніков описав сценарій можливого вторгнення РФ в Україну

08 грудня 2021, 08:05 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Резніков сказав, що вторгнення РФ перетвориться на "криваву різанину".

Глава Міноборони України Олексій Резніков описав сценарій можливого вторгнення РФ в Україну. Він не вірить у перемогу Росії та вважає, що якщо країна-агресор зважиться напасти на нашу країну, то почнеться “кривава різанина”.

Про це Резніков розповів в інтерв’ю CNN.

За словами глави Міноборони, оцінки американських експертів про те, Росія могла б зібрати для вторгнення в Україну близько 175 тисяч військових, є заниженими. Такої кількості військовослужбовців явно не вистачить РФ для нападу на нашу країну, вважає Резніков.

“Отже, у нас є 250 тисяч офіційних військовослужбовців. Плюс, я сказав, 400 тисяч ветеранів і 200 тисяч резервістів. 175 тисяч (військових з РФ – ред.) недостатньо, щоб поїхати в Україну”, – заявив політик.

За словами Резнікова, можливе вторгнення РФ в Україну матиме “катастрофічні” наслідки для всього європейського континенту. Близько 5 мільйонів українців шукатимуть притулок у країнах Європи. Крім цього, дії Росії негативно позначаться на постачанні продуктів з України в ЄС і Африку.

За словами глави Міноборони України, наша країна довіряє українській та американській розвідці, але він не вірить у перемогу Росії.

“Я не вірю в перемогу Росії в Україні. Це різні речі. Це (вторгнення РФ – ред.) буде справжня кривава різанина, а російські хлопці будуть повертатися додому в трунах”, – вказав Резніков.

За словами міністра, Україна не потребує військ з США, бо буде несправедливо, якщо американські солдати будуть вмирати в нашій країні.

Також Резніков вказав, що Кремль “лякає” всіх своєю зброєю і розгортанням військ біля кордону з Україною, щоб не дати нашій країні наблизитися до членства в НАТО і ЄС.

“Якщо ми поділяємо або поширюємо паніку в нашій країні і всередині нашого суспільства, це буде подарунком Кремлю, тому що вони намагаються це зробити. Оскільки це скупчення їхніх військ біля нашого кордону, це їх головна мета – провести процес дестабілізації всередині нашої країни, щоб зупинити нас на нашому шляху. Але ми йдемо в союзники до НАТО, ми йдемо в ЄС”, передає слова Резнікова CNN.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі