Резніков прокоментував, що може призвести до погіршення ситуації на фронті

Share Button
Фото: пресценр Олексія Резнікова
Олексій Резніков висловив свою позицію щодо причин погіршення ситуації на фронті у зоні ООС.

Про це розповів віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков у інтерв’ю ВВС.

ВВС:Багато російських військ сконцентровані на кордонах України, певну мобілізацію ми бачимо на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей. Про це мало говорить український Генштаб, але на українській території зараз теж відбувається концентрація сил. Генеральний директор російської Ради з міжнародних справ Андрій Колтунов сказав, що в історії вже були випадки, коли ескалація відбувається без бажання учасників. Ми зараз маємо територію, на якій сконцентровано дуже багато зброї. Чи виключаєте ви можливість, що ситуація там вибухне без особливого бажання ані з боку України, ані з боку Росії?

О.Р.: Я вважаю, ризик мінімальний, але він є. “Початок кінця України”. Кремль погрожує Києву через Донбас Зеленський їде на Донбас. Там вже 7 загиблих за квітень Найбільші втрати в одному бою: на Донбасі від обстрілу загинули 4 бійців В кримінальному праві є таке поняття, як ексцес виконавця. Умовно кажучи, комусь доручили когось побити, а він раптом вбив. У такому разі організатор несе відповідальність за те, що насправді замовляв, а не за те, що відбулося насправді. А той, хто скоїв злочин, – вже за наслідок.

Тут може відбутися ексцес виконавця, як свого часу було, коли росіяни завезли “Бук” для того, щоб збити український літак, але випадково збили іноземний літак МН-17. (Справа про катастрофу рейсу МН-17 розглядається у голландському суді, Росія та бойовики самопроголошених республік заперечують причетність до неї – Ред.)

Це (війна – Ред.) може статися. Сьогодні, за даними наших військових, (у ОРДЛО – Ред.) сконцентрували до 25000 бойовиків, найманців першого і другого армійських корпусів під керівництвом офіцерів та інструкторів Російської Федерації. Але, що там відбувається безпосередньо в окопах, що вони п’ють, чи що вони курять, ніхто не знає. Тому все може статися.

Як раніше повідомляло “Діло”, Резніков прокоментував можливість широкомасштабної агресії Росії та причини збільшення військ ворога на українському кордоні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі