Резніков прокоментував ситуацію з українським кораблем у Керченській протоці

10 грудня 2021, 08:31 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Він нагадав, що зараз між РФ та Україною йде гібридна війна.

Інцидентів з кораблями ВМС України біля Керченської протоки не було, як і немає загроз екіпажу українського корабля “Донбас”.

Про це заявив міністр оборони України Олексій Рєзніков в ефірі програми “Право на владу”.

Увечері 9 грудня у пропагандистських російських ЗМІ з’явилася інформація, що український корабель “Донбас” ВМС країни нібито рухається у бік Керченської протоки, а ФСБ РФ вимагає від нього змінити курс. При цьому повідомлялося, що команда українського корабля жодним чином на звернення ФСБ не реагує.

За лічені години росЗМІ створили істерію, звучали заяви про провокацію з боку України та можливу “адекватну відповідь” з боку країни-агресора.

Уточнювалося, що корабель “Донбас” підійшов за 33 кілометри до Керченської протоки й нібито несе загрозу безпеці мореплавання в регіоні. Риторика російської сторони вкотре підтвердила, що окупанти півострова вважають акваторії Чорного та Азовського морів своєю власністю й що вони можуть одноосібно ними користуватися.

Рєзніков підтвердив, що український корабель повернувся до порту.

“Загрози для екіпажу та корабля немає. Корабель майже повернувся в порт. Жодних інцидентів не сталося. Сьогодні йде гібридна війна, і Росія ніяк не заспокоїться”, – сказав він.

Також міністр оборони України заявив, що корабель ВМС України біля Керченської протоки перебуває на законних підставах.

Командування Операції Об’єднаних сил також відреагувалона звинувачення Росії у бік українського корабля “Донбас”.

У командуванні наголосили, що корабель Військово-морських сил України знаходився в українських територіальних водах.

“Про фейкові заяви ФСБ РФ у мережі інтернет. Пресслужба ООС повідомляє, що судно ВМС Збройних сил України “Донбас” не заходило у чутливі зони. Корабель виконує завдання у своїх територіальних водах. На даний час “Донбас” повертається на базу”, – йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі