Резніков розповів про новий етап війни в Україні

13 травня 2022, 23:56 Політика
Share Button
Олексій Резніков
Україна змусила росію знизити масштаб цілей до оперативно-тактичного рівня і входить у довготривалу фазу війни.

Про це у Фейсбуці написав міністр оборони Олексій Резніков, передає Укрінформ.

“До 9 травня росія отримала стратегічну поразку – не змогла знищити українську Державу шляхом військової інтервенції та зміни влади на російських маріонеток. Ми змусили її знизити масштаб цілей до оперативно-тактичного рівня. На цьому тлі ми входимо у нову – довготривалу – фазу війни. Щоб перемогти в ній, треба ретельно планувати ресурси, уникати помилок, проєктувати нашу силу так, щоб ворог, врешті-решт, не витримав”, – написав міністр оборони.

Резніков зазначив, що після відкритого повномасштабного нападу росії 24 лютого у москві планували, і багато хто на Заході поділяв цю думку, що Україна капітулює за кілька днів. У кремлі розраховували за кілька тижнів встановити на нашій землі новий, «російський», лад.

Втім, українські захисники і захисниці, весь український народ дали відсіч окупантам і зірвали ці плани.

“Вони втекли з Житомирщини, Київщини, Чернігівщини, Сумщини і визначили собі нові цілі – захоплення півдня та сходу України. Але цього знову не сталося. Завдяки масовому героїзму наших воїнів, згуртованості українців, міжнародній підтримці Україна вистояла”, – написав Резніков.

Він наголосив, що захисники Маріуполя – морська піхота, гвардійці, зокрема, з полку «Азов», Маріупольський батальйон ТрО, прикордонники, поліцейські, розвідники, бійці Служби безпеки – виграли для нас час і зберегли багато життів.

Сили оборони в зоні проведення ООС, а також у Харківській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській областях стримали навалу ворога. Ізюм, Попасна, Рубіжне, Авдіївка, Мар’їнка і не тільки – це справжні міста Героїв і місця бойової слави українців.

Рух Опору у Мелітополі, Херсоні та інших населених пунктах – це важливий внесок у спільну перемогу, зазначив міністр.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі