РНБО ввела санкції проти організаторів виборів у Криму і на Донбасі до Держдуми РФ

18 вересня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Секретар РНБО Олексій Данілов оголосив про введення санкцій проти осіб, причетних до організації та проведення «виборів» в Держдуму в Криму і на Донбасі.

Про це повідомив Ракурс.

«Росія не має права проводити вибори на цих територіях, тому все так звані кандидати, члени дільничних комісій, агітатори і спостерігачі потраплять під санкції України. Перший список таких осіб вже оброблений на засіданні. Також Рада нацбезпеки застеріг іноземних громадян, бажаючих стати спостерігачами на так званих виборах. Всі вони в такому випадку потраплять під санкції РНБО », – сказав секретар РНБО Олексій Данілов.

Фактично, спробою провести «вибори» в Держдуму на території України Росія в черговий раз робить всі свої органи влади абсолютно нелегітимними і юридично нікчемними. Навіть за російськими законами Крим повністю є територією України, на підставі п.4 ст. 15 Конституції РФ, в якій затверджено примат міжнародного права над внутрішнім. На підставі Будапештського меморандуму і Великого договору про дружбу між РФ і Україною за 1997 рік усі українські території є строго українською територією навіть на підставі Конституції РФ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі