РНБО вводить санкції проти дев’яти осіб з “чорного списку” США

16 липня 2021 Політика
Share Button
Олексій Данілов. Фото з відкритих джерел
Під питанням залишаються ще 17 українців зі 130.

РНБО вводить санкції проти дев’яти осіб з американського санкційного списку. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов, передає Дзеркало тижня.

Він не назвав їх прізвищ. Данілов лише зазначив, що там немає “ні Коломойського, ні Дубінського, ні Деркача”.

“Була прийнята частина санкцій проти громадян України, які знаходяться під санкціями США. Із 130 членів, відносно яких було застосовано санкції, на сьогоднішній день померлими вже вважаються чотири, тобто 126 (залишилося – ред.). Попереднє рішення стосувалося санкцій проти 100 осіб. Лишилося 26. Сьогодні ми прийняли відповідне рішення стосовно дев’яти. По решті осіб ми працюємо”, – повідомляє Данілов.

Нагадаємо, 6 липня РНБО України ввела санкції проти 100 українців, які перебувають під санкціями Міністерства фінансів США.

Як повідомлялося, на початку березня США ввели санкції проти Ігоря Коломойського і його найближчих родичів за участь в корупційних злочинах. Президент Володимир Зеленський вітав це рішення, втім, Україна ніяких санкцій проти Коломойського не ввела до цих пір.

За інформацією ZN.UA, в процесі підготовки візиту Зеленського в США, Білий дім запросив у американських правоохоронних органів всіляку інформацію про діяльність Ігоря Коломойського. Його персона і «досягнення» стануть одними з основних питань для обговорення під час візиту Зеленського в США.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі