Роботи біля Страдецької гори, які проводять родичі Медведчука, призупинили

19 травня 2020 Життя, Кримінал, Львів
Share Button
Сьогодні, 19 травня, голова Яворівської райдержадміністрації Андрій Шумський провів нараду з начальником ВП ГУНП Богданом Собком та головами Великопільської та Порічанської сільських рад, відповідно Пісюрою Мирославом та Максимівим Ігором.

Під час наради обговорили питання щодо ситуації навколо Святої Страдецької Гори, всі сторони обмінялись інформацією проаналізувавши детально питання та можливі варіанти його вирішення.

І на даний час всі роботи призупинено! Варто зазначити про те, що розглядається можливість альтернативних під’їздів до кар’єру.

Нагадаємо, дорогу прокладають через ліс, яким опікується Великопільське лісництво Страдчівського навчально-виробничого лісокомбінату Національного лісотехнічного університету, через річку Верещицю та дамби озер, які розташовані поряд зі Страдецькою горою.

Компанія “Керамбуд” розпочала вирубку лісу та будівництво дороги на Страдецькій Горі, що на Львівщині. Власниками компанії є Богдан Козак та Сергій Медведчук – брати депутатів від ОПЗЖ Тараса Козака та Віктора Медведчука.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі