Російська мова – це «рускій мір» і кріпосне право, – єпископ ПЦУ

11 березня 2021 Життя
Share Button
Єпсикоп Адріан Кулик
Про це написав єпископ Православної Церкви України Адріан (Кулик) в коментарі до заяви секретаря РНБО Данілова, який виступає за англійську, як другу державну мову в Україні.

«Як би це дивно не звучало, але Данілов висловив дуже мудру думку. Таки англійська мова – це перспектива особистого і суспільного розвитку, а також гарне майбутнє, а російська – це русмір і кріпосне право», – написав він, передає RISU.

Єпископ ПЦУ згадав нещодавню заяву Красноярського Митрополита Московського Патріархату: «лучше смерть, чем сапог американский».

«Напрошується запитання як виглядає цей американський сапог, що лякає митрополита МП більше смерті. А що до України і українців, то немає жодного випадку, щоб американський солдат вбив хоть одного українця і будь-що зруйнував в Україні.

А от російські «братушкі» люблять вбивати українців і руйнувати все, що українці будували», – зауважив єрарх ПЦУ.

Водночас, він підкреслив, що пора вчитись на своєму, не чужому, досвіді і робити відповідні висновки.

«В категорію мудрих ми вже ніяк не попадаємо, а залишитись в категорії розумних ще можемо. Проте, коли попадемо в категорію невиправних дурнів, то нас вже ніхто не пожаліє і будуть згадувати українців як тепер згадують інші зниклі народи і племена», – підсумував єпископ ПЦУ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі