Російські дипломати заявляють, що Крим є невід’ємною частиною РФ

26 липня 2021, 09:15 Політика
Share Button
Ілюстративне фото
У посольстві Росії в Японії незадоволені виправленням помилки на карті на сайті літніх Олімпійських ігор, де український півострів Крим був відділений від материкової України.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці посольства в Facebook.

“У зв’язку з опублікуванням на сайті Олімпіади-2020 карти, де міститься некоректне зображення територіальної приналежності російського півострова Крим, хотіли б нагадати, що Крим повернувся до складу Російської Федерації в результаті вільного волевиявлення його жителів на референдумі, проведеному в повній відповідності з міжнародними стандартами”, – йдеться в повідомленні.

Таким чином, вважають у посольстві, Крим “є невід’ємною частиною Російської Федерації, питання про його приналежність остаточно і безповоротно закрите”.

“Виходимо з того, що МОК і оргкомітет Токійської Олімпіади внесуть до згаданої карти відповідні виправлення, що приводять зображення Криму у відповідність з очевидною правовою і об’єктивною реальністю”, – сподіваються в посольстві.

Водночас, в коментарях до посту голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров написав:

“Так, так – “вільне волевиявлення” під дулом автоматів вторгненних російських військ. Крим є тимчасово окупованою РФ територією України. Така ж очевидність, як і те, що південна група Курильських островів – Ітуруп, Шикотан, Кунашир і Хабомаї – є територією Японії”.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі