Російський блогер помер після 40-денного випробування голодом

04 травня 2021 Трафунки
Share Button
Фото з відкритих джерел
Російський блогер Віталій Виграновський помер в Абхазії, куди приїхав під час свого експерименту, пов'язаного з багатоденним голодуванням.

Про смерть Виграновського повідомили в місцевому Телеграм-каналі.

На момент смерті Виграновський вже 40-й день голодував. Блогер вів свій канал на Youtube і говорив не раз, що давно хотів випробувати себе голодуванням, протягом якого він мав намір протриматися 40 днів не тільки без їжі, але і без води.

Голодувати блогер почав в середині березня, в цей час він перебував у Москві. На 10-й день відчув погіршення стану, його стала дратувати Москва, і він прийняв рішення поїхати до Абхазії. Після блогер зізнавався, що на 20-й день він відчув повне очищення організму, правда, помітив зміни в своєму тілі. Серйозно змінилися вага і м’язи.

У блогера не було сил, він не міг нічого робити, крім як ходити. На 30-й день у Виграновського піднялася температура, а на 35-й день він зізнався, що відчуває передсмертний стан, але при цьому не хотів припиняти голодування. За даними росЗМІ, блогер вирішив зробити вправи на петлі Гліссона. При цьому він був в дуже ослабленому стані. М’язи були настільки слабкі, що вже шию не тримали так, як до голодування. У блогера перетиснуло сонні артерії, і він втратив свідомість. В такому стані і знайшли Виграновського, але допомогти блогеру вже було не можна.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі